Na targach zdrowej żywności zachwyciła mnie wyciskarka Hurom GD

hurom gd

Od dawna w domach wyciska się samodzielnie soki. Dotąd używano raczej tanich i ogólnodostępnych sokowirówek. Dawały one soki mocno natlenione, spienione, do bezpośredniego spożycia. Z uwagi na staranność i jakość wyciskania soków oraz możliwość jego przechowywania, hitem okazały się wyciskarki do warzyw i owoców. Jedną z lepszych jest Hurom GD, który nawiązuje swoim kształtem do pierwszej wyciskarki firmy, ale charakteryzuje się nowoczesną technologią i designem.

Czym jest Hurom GD?

Hurom GD to najnowsza generacja wielozadaniowych wyciskarek, przeznaczoną dla osób szczególnie dbających o zdrowy sposób odżywiania, które cenią wygodę i ergonomię urządzenia. Wyciskarką można przygotować soki, musy, makarony. Służy również do mielenia i homogenizowania. Idealnie rozdrabnia orzechy, ziarna, warzywa, zioła czy źdźbła oraz warzywa i owoce, również mrożone. Jej technika wyciskania soków idealnie sprawdza się w miażdżeniu tak trudnych produktów jak trawy, szpinak, pokrzywy i inne rośliny włókniste.
Ta rozpiętość możliwości pozwala na przygotowanie najróżniejszych dań, także przy użyciu dodatkowych akcesoriów, końcówek i dostawek. Dla Hurom GD, zdawałoby się, nie ma rzeczy niemożliwych.
Hurom GD jest wyciskarką poziomą. Zastosowanie wałka ślimakowego, z prędkością 70 obr/min pozwala uzyskać sok niepodgrzany, bez strat cennych składników odżywczych, minerałów, witamin a nawet enzymów. Przygotowany sok nie jest napowietrzony, a przez to nie ma charakterystycznego spienienia i można go przechowywać bez obawy przed stratami właściwości zdrowotnych napoju.

Hurom GD jest osobistym lekarzem

Stosowane do niedawna sokowirówki rozdrabniały owoce i wyciskały znacznie uboższy w składniki odżywcze sok, niestety razem z chemikaliami, metalami ciężkimi i zanieczyszczeniami. W wyciskarce Hurom GD, przy powolnym miażdżeniu tkanek roślinnych, toksyczne związki, zazwyczaj o znacznie większym ciężarze wiążą się z celulozą i nie przedostają do napoju. Dzięki temu sok jest wyjątkowo zdrowy. Cicha praca urządzenia, nieprzerwana do 30 min, pozwala na efektywne pozyskiwanie soku, którego właściwości istotnie wpływają na zdrowie organizmu człowieka. Nawadniają go, dostarczają potrzebnych substancji, regulują pracę przewodu pokarmowego i znacznie polepszają prace naczyń krwionośnych. Pomagają również w utrzymaniu równowagi hormonalnej, wspomagają diety, zwłaszcza oczyszczające oraz optymalizują działanie organizmu. Hurom GD daje możliwość samoleczenia i istotnego wpływania na jakość życia.
Szczególnie, że obsługa Hurom GD jest bardzo prosta. Zakupiony produkt dostarczany jest w pełnym komplecie, bez konieczności dokupowania podstawowych urządzeń pomocniczych. W wybranym zestawie zawsze znajdują się dwa sita, odpowiednie szczoteczki oraz zestaw pojemników, które znacznie podwyższają komfort pracy z urządzeniem. Wszystko wykonane jest z certyfikowanych materiałów, z wykorzystaniem najnowszej technologii, która warunkuje 200x200buzyskanie wyciskarki w interesującej ofercie cenowej i na miarę potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta.

Posted in Targi

Permalink

Comments are closed.

Targi - Śledź nas!

O Blogu

Serwis fair.waw.pl prezentuje najświeższe informacje dotyczące targów odbywających się na całym świecie. Masz newsa? Wyślij go do naszej redakcji.