Targi Szkła i Ceramiki VITREL – edycja wiosenna 2014

W dniach 13-14 maja 2014 odbyła się wiosenna edycja Targów Szkła i Ceramiki VITREL – to największe, najbardziej znane tragi tego rodzaju nie tyko w Polsce, ale także i w Europie. Podobnie jak rok wcześniej targi zorganizowano w Serocku pod Warszawą.

IF
Podczas jednej z najważniejszych imprez w branży decor zaprezentowano artykuły około 140 wystawców, polskich oraz zagranicznych. Podczas tegorocznych targów Vitrel mogliśmy obejrzeć produkty szklane i porcelanę wykonane w Czechach, na Litwie, w Rosji , Holandii itd. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć oczywiście takich firm jak: A-Z Decor (ceniony importer artykułów świątecznych, w tym także dekoracji), Ewax (importer dekoracji i artykułów do aranżacji stołu), Belldeco (producent mebli i dekoracji w stylu prowansalskim), Anapol (producent karafek, kieliszków, dekoracji), Lubiana (producent porcelany stalowej), Emalia Olkusz (producent emaliowanych naczyń ze stali) itd. Oczywiście to tylko niektórzy z wystawców, którzy uczestniczyli w wiosennej edycji tragów.
Dokładnie tak samo, jak w poprzednich latach także i tym razem Targi Szkła i Ceramiki VITREL były dla uczestników dobrą sposobnością do targi2nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Dystrybutorzy i importerzy produktów szklanych i ceramicznych mieli niepowtarzalną okazję, by zaprezentować swoje towary ogromnej rzeszy potencjalnych nabywców. Wśród zwiedzających było jak zwykle wielu przedstawicieli sklepów i hurtowni działających w branży decor, salonów meblowych oraz cenionych centrów ogrodniczych praktycznie ze wszystkich regionów naszego kraju. Targi w Serocku odwiedziło także wielu kupców z Niemiec, Włoch, Rosji Białorusi a także USA.
Jak zwykle targi Vitrel zetknęły się z bardzo pozytywnym przyjęciem. Uczestnicy zgodnie podkreślają, że formuła imprezy umożliwia nawiązywanie nowych kontaktów branżowych oraz zawieranie wartościowych umów z kontrahentami z różnych regionów świata. Szczególnie z punktu widzenia potencjalnych odbiorców tegoroczne targi Vitrel były wyjątkowo istotnym doświadczeniem – nie dość, że można było od razu dokonać zamówienia na wybrane produkty, to jeszcze możliwe było dokładne przeanalizowanie najnowszych trendów na rynku szkła i porcelany.
targi3Wszystkie prezentowane podczas tragów Vitrel produkty zostały podzielono na segmenty tematyczne. Osobno wystawiono upominki i prezenty ze szkła i ceramiki, dekoracje do domu, ogrodów oraz tarasów, wyposażenie kuchni jak również wszystko, co potrzebne do zastawienia stołu. Na targach mogliśmy obejrzeć wysokiej klasy szkoło i kryształy, sztućce od cenionych branży producentów, tekstylia stołowe oraz dekoracje stołowe, m.in. świeczniki, wazony itd. Jak co rok, zaprezentowano także wiele różnego typu naczyń kuchennych, garnków i patelni, a także donic ogrodowych, ozdobnych kwietników oraz dekoracji świątecznych, m.in. bombek choinkowych.
Już z wkrótce odbędą się kolejne Targi Szkła i Ceramiki Vitrel. Jesienna edycja zaplanowana jest na 23-26 września. Tym razem impreza będzie miała miejsce w Zakopanem. Wzór zgłoszenia uczestnictwa oraz szczegółowy harmonogram targów możemy już teraz znaleźć na stronie internetowej organizatora.

Posted in Targi

Permalink

Comments are closed.

Targi - Śledź nas!

O Blogu

Serwis fair.waw.pl prezentuje najświeższe informacje dotyczące targów odbywających się na całym świecie. Masz newsa? Wyślij go do naszej redakcji.